/ Naše nabídka

VNITŘNÍ ŽALUZIE

Hliníkové | Bambusové | Vertikální látkové

Hliníkové představují nejrozšířenější způsob proti sluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Bambusové jsou určené a přímo vyvinuté pro instalaci do euro oken či oken plastových (bez dělících příček). Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie.

Vertikální látkové žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Vnitřní žaluzie
Venkovní žaluzie

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Hliníkové

Jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Tyto žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Tyto žaluzie se používají k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

MARKÝZY

Oblíbený způsob zastínění teras domovů.

Markýzy mají několik předností: Jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů nebo prosklených výloh a také dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí.

Základním typem ovládání je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Markýzy
LÁTKOVÉ ROLETY

LÁTKOVÉ ROLETY

Moderní doplňky interiéru

Myslíte si, že rolety mohou vypadat pouze jako nevzhledné a zašedlé kusy textilu, které se při každém druhém použití zaseknou? Rádi vás přesvědčíme o opaku.

Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci.

Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér – ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory – a navíc výborně splní svou stínící funkci.